Software zdarma

  
     
 

   Foto editor software ke stažení zdarma

       
       
       
       
  PhotoScape   je zábavné a snadné foto editor software ke stažení zdarma, která vám umožní opravit a vylepšovat fotografie.   Windows Movie Maker XP je foto a video editor, vytvořit fotografické prezentace zdarma stáhnout software.
       
  PhotoFiltre   je Photo Editor software ke stažení zdarma kompletní obraz retušování program. To vám umožní provádět jednoduché nebo pokročilé úpravy obrazu a aplikovat širokou škálu filtrů na něj   Paint.NET   je zdarma image a software pro úpravu fotografií pro počítače se systémem Windows je bezplatný, snadno použitelný foto editor s podporou vrstev, pro rychlou optimalizaci fotografií.
       
  GIMP je free obrázek foto editor, image source editor, editor fotografií BMP, zdarma ke stažení software.   Pinnacle VideoSpin   je foto editor software ke stažení zdarma, mix videa, fotografie a hudbu, video a foto editor.
       
  Fotografie! Editor je editor fotografií software ke stažení zdarma nabízí kompletní sadu nástrojů pro úpravu obrázků, můžete odstranit efekt červených očí okamžitě, zlepšit barvu obrazu, aby vtipné karikatury, přidejte úžasné světelné efekty, narovnat, převzorkování a plodin obrázky. To obsahuje něco digitální fotoaparát majitel mohl potřebovat opravit nebo zlepšit své fotografie. Upravovat a optimalizovat fotografie.