Software zdarma

  
     
 

    Kreslení software pro děti

       
       
       
       
  Tux Paint jeden z nejlepších volné kreslení software pro děti je zdarma, cena-vyhrávat kreslící program pro děti ve věku 3 až 12 (např. předškolní a K-6). Tux Paint je používán ve školách po celém světě jako počítačové gramotnosti výkresu činnosti. Kombinuje rozhraní snadný-k-použití, zábavné zvukové efekty, a povzbudivě kreslený maskot, který provází děti jako oni používají program.   Tux Typing je kreslení software pro děti, aby se učí psát pro děti zábavu! Tato vzdělávací hra je dodáván se dvěma různými hrami pro praktikování svého psaní, a mají velký čas dělat to.
       
  Tux Paint Známky ještě více zábavy s Tux Paint známek   Simple Paint je jednoduchý kreslící program pro děti, tento malý obraz Program je zaměřen na výuku malé děti zacházet s myší a bavte se s barvami a tvary.
       
  Cars 2 Color   můžete vybarvit karikatury Auta výběrem některého barvy se vám líbí.   Kreslení pro děti je zdarma výkres software pro děti s mnoha pěknými možnostmi. Můžete kreslit s mnoha různými pera, můžete si dát značky na výkresech, vytvářet všelijaké textové efekty, a mnohem více.
       
  Připojeno Kids Coloring Book  je kreslení software pro děti zdarma tisk a barevné omalovánky. Obrázky pro mladé předškolní umělec, stejně jako starší umělce. Coloring Book je sbírka dvaceti elektronických omalovánky. Tato kniha zahrnuje zvířata, květiny, automobily, letadla, a scénické stránky.   Kea Coloring Book  je kreslení software pro děti, existuje více než 300 omalovánek ke stažení, a můžete dokonce vytvořit své vlastní.