Software zdarma

  
     
 

     Software na opravu pevný disk zdarma

       
       
       
       
  EaseUS Data Recovery Wizard Free Edition je zdarma a nejlepší pevný disk pro obnovu dat software opravit všechny problémy ztrátě dat, včetně dat ztracených od softwarové havárii, formátovaných nebo poškozených pevného disku, napadení virem, ztracených diskových oddílů a jiných neznámých důvodů pod Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008/7. Je Obnovuje data z formátovaných oddílů s původními názvy souborů a skladování cest. Kromě toho, free software pro obnovu dat funguje dobře s dynamický disk, RAID a Ext2/Ext3 souborového systému. A to by mohlo obnovit 1 GB dat zdarma.   TestDisk je software pro pevný disk opravu zdarma získat zpět ztracené diskové oddíly a / nebo se non-Zavedení disky znovu zavádět.
       
  Pevný disk ScanDisk Pro je software pro opravu pevného disku volné nálezů a opravuje chyby na pevném disku, včetně clusteru, fyzické a chyby umístění souborů    
       
  CCleaner je software pro opravy pevný disk zdarma pro čištění PC Windows. Chrání vaše soukromí on-line a dělá váš počítač rychlejší a bezpečnější. Registry Cleaner odstranit nepoužívané a staré položky registru.   Advanced SystemCare je software pro pevný disk opravu zdarma ochranu, opravy, čistý, a optimalizovat váš PC. Je Ladí systému Windows uvolněním vestavěný výkon vašeho systému. Dramaticky zlepšuje jak systém a výkon Internet až o 400 mm. S jedním kliknutím, to skenuje a opravy deset problémů s počítačem a chrání váš počítač před skrytými bezpečnostními hrozbami.
       
  Recuva je software pro počítač opravy zdarma obnovuje smazané soubory z vašeho počítače se systémem Windows, koše, digitální kartu fotoaparátu nebo MP3 přehrávače.   Unlocker Unlock soubory Windows vám nedovolí odstranit.
       
  Glary Utilities  je software pro opravu pevného disku volného opravu, zrychlení, údržbu a ochranu vašeho PC.   PC Wizard   je software pro opravu pevného disku informační systém bez programu pro detekci hardwaru, ale i některé další analýzy.
       
  Revo Uninstaller   vám pomáhá software odinstalovat a odstranit nechtěné programy nainstalované na vašem počítači snadno! Dokonce i když máte problémy s odinstalací a nelze odinstalovat z "Windows Přidat nebo odebrat programy" ovládacího panelu applet.   RegSeeke   je software pro počítače opravu zdarma spravovat a vyčištění registru Windows.
       
  Nástroj Format HDD Low Level   Je možné vymazat a Low-Level Formátování SATA, IDE, SAS, SCSI nebo SSD pevný disk.    
       
  Defraggler   Defragmentace disku defragmentovat celý pevný disk nebo jednotlivé soubory   HDClone Vytvoření identické 1:1 kopie pevných disků a dalších médií. Kopie menší jednotky na ty větší pro migraci či zálohování kompletní zařízení, jakož i pro přenos dat záchranu.