Software zdarma

  
     
 

     Software pro CD obaly

       
       
       
       
  CdCoverCreator   je software pro CD-ROM pokrývá silný nástroj pro vytváření své vlastní obaly na CD jak pro audio a datových CD. Použijte CdCoverCreator k vytvoření kryty, vložky, štítky, a dokonce i brožury.   CoverXP Zdarma  je software pro obaly na CD, kryt tisk ještě nikdy nebylo tak snadné ani tak kompletní, jednoduše přetáhněte své kryty uvnitř softwaru přímo z vašeho prohlížeče a klepněte na ikonu tisku, bude vaše nové kryty vytisknout během několika sekund.
       
  UnderCoverXP   je software pro CD zahrnuje malý program, který snadno vytisknout CD a DVD kryty. Podporuje JPEG, GIF, PNG a BMP formáty a dokáže automaticky změnit velikost přední kryt, zadní kryty, přední + vnitřní, vložky, DVD boxy, digitální fotografie a CD / DVD štítky na správné velikosti.   DeepBurner Free je software pro CD obaly pokročilé a silný vypalování CD a DVD obalu. Odstraňuje problémy při vytváření automaticky spustí, vytváření a tisk vlastních štítků a bookletů. Vy jste schopni spálit žádná data, kopírovat jakýkoliv disk, zálohovat, vytvořit úžasné fotoalba, aby ISO obrazy a video DVD s tímto snadno ovladatelný profesionální software!
       
  CD a DVD Label Maker je software pro CD obaly a DVD štítku a krabičce návrhového softwaru, vám pomůže vytvořit krásné a profesionální CD / DVD médií.   DVD Slim Zdarma je software pro obaly na CD jednoduchý, snadno použitelný nástroj pro vytváření kryty rád CD, DVD, VHS, PS1, PS2, PS3, PSP, Xbox, Nintendo Wii, BlueRay a mnohem více. Tento kryt program poskytuje následující možnosti: Použít vlastní obrázky z vašeho pevného disku, Vyhledávání krycí obrázků na internetu.
       
  Album Cover Art Downloader je software pro CD obaly, které se semi-automaticky stáhnout album cover obrázky pro vaší hudební sbírky. Jediné, co musíte udělat, je ukázat to v kořenovém adresáři vašeho hudebního seznamu a pro každý adresář, bude program stáhnout soubor odpovídající obaly alb z internetu.   Album Art Downloader je software pro CD zahrnuje stáhnout obalů alb vašich oblíbených alb. Je možné vyhledávat několik on-line zdroje pro alba.