Software zdarma

  
     
 

     Software pro OCR zdarma

       
       
       
       
  Free OCR  je software systému Windows, pro OCR zdarma, to obsahuje Instalační služba systému Windows, a to je velmi jednoduchý na používání a podporuje multi-TIFF je, fax dokumenty, stejně jako většina typy obrázků včetně stlačený Tiff to, které může motor Tesseract na jeho vlastní neumí číst.                                         ScanWiz je software pro OCR velmi jednoduchý na používání a podporuje skenování do PDF a lze uložit dokumenty jako stlačený TIFF, stejně jako mnoho jiných populárních obrazových souborů.
       
  Free Obrázek OCR je software pro OCR umožňuje možnost rozpoznat text obsažený v každém naskenovaného dokumentu nebo obrázku a může dělat to plně nastavitelné, prohledávat a upravovat. Pokud jsou dokumenty, s nimiž obvykle pracují ve skenovaných formátu PDF nebo obrázek, můžete se vždy uchýlit k Free Image OCR provádět tyto procesy. Free Image OCR má velmi rychlé optické rozpoznávání motoru, a umožňuje možnost převést PDF do textového dokumentu bez problémů.   PDF-XChange Viewer OCR soubor na disk založený / naskenovaný PDF je, aby se plně textové vyhledávání souborů ve formátu PDF.
       
  Rozšířené OCR Zdarma   je software pro OCR, export naskenovaného PDF nebo image souboru na TXT nebo Microsoft Word. PDF OCR je jednoduchý nástroj, který má soubor PDF, pak vygeneruje nový, který má textovou vrstvu přidána, takže je vyhledávat podle vašeho PDF reader a mohou být indexovány ve stolním vyhledávací aplikace, ale je stále stejné při tisku.   EasyScan   je software pro OCR jednoduchý nástroj image skenování. EasyScan je akvizice rozhraní pro skleněnou desku skeneru pomocí standardních funkcí rozhraní TWAIN z skenery řidičů.
       
  WinScan2PDF je software pro OCR WinScan2PDF je velmi malý (~ 40k) a přenosný program, který umožňuje skenovat dokumenty a ukládat je na vašem počítači jako PDF pomocí libovolného nainstalovaného skeneru.   jOCR   Fotografování s textovými oblastmi a přenést je do TXT. JOCR umožňuje zachytit obraz na obrazovce a převést zachycený obraz na text. Je užitečné oživit chráněné soubory, jejichž text nelze kopírovat.