Software zdarma

  
     
 

     Software pro USB flash disk

       
       
       
       
  PortableApps.com je software pro USB flash disk, umožňuje provést všechny vaše oblíbené aplikace na přenosném zařízení nebo cloud disk a používat je na libovolném počítači. Nyní můžete mít svůj vlastní prohlížeč se všemi vašich záložek a rozšíření, svou plnou kancelářský balík, váš editor fotografií, celou svou hudební sbírku, vaše oblíbené hry, své vývojové nástroje a další.   Re-Enable je software pro USB klíčenky, byl navržen tak, aby opravu zbyly škody způsobené viry, malware, trojské koně.
       
  Lupo PenSuite je software pro USB klíčenky, bezplatná kolekce přenosný software pro všechny all-in-one na každých potřeby zcela zdarma a přenosný přeloženy do 28 jazyků žádný spyware, adware nebo viry, snadno se používat a přizpůsobit více než 160 programů a hry včetně tisíce programů a her k dispozici.    
       
  PeToUSB je software pro bootovací USB    aplikace pro formátování a vytváření zaváděcích, USB Flash disky, pevné disky a USB a volitelně kopírování výstup z úspěšného BartPE / WinPE stavět do zařízení. Existují možnosti, jak zálohovat / obnovit MBR na zařízení.   EasyBCD je software pro bootovací USB dual boot váš PC v sekundách. Zavedete jak z a do USB disky, ISO obrazy, virtuálních disků, a více. Zavedete kdekoliv. Vytvoření zaváděcí USB klíčenky s oprav utilit, které si můžete vzít s sebou kamkoli. Chraňte před katastrofou. Vytvoření položky k zavedení nástroje pro obnovení nebo nouzovém režimu se připravit na horší časy. Bezbolestná úpravy. Přidání, přejmenování, odstranění, konfigurovat a měnit pořadí položek v rozmaru. Řešit složité problémy. Použijte EasyBCD k řešení Windows, zálohovat a opravit zavaděč, a další. Výkonný skriptování s NeoGrub Budete mít moc skrývat diskové oddíly, změnit aktivní vlajky, a vytvářet složité boot scénáře.
       
  uSbuntu Živé Creator je software pro bootovací USB vytváří přenosný, bootovací a virtualizované USB flash disk s operačním systémem Linux.   EASEUS Disk Copy je software pro bootovací kopii USB a zálohování celého pevného disku, může vám pomoci s boot problémy. Vestavěné vypalování funkcí, aby automatickou tvorbu zaváděcích CD / DVD kopírovat celý disk snadno. Rozdělovací kopie a kopie disku: Zkopírujte jeden oddíl / disk do jiného sektoru podle odvětví s bootovatelné CD. Odvětví podle kopie sektoru, aby se fyzické 1:1 kopie (klony) pevných disků & oddílů se 100% identitou k originálu.