Software zdarma

  
     
 

     Software pro USB kamery

       
       
       
       
  ooVoo je software pro USB kamery zdarma více video chat klient, video chat s až 12 přáteli. Poslat cool video zprávy. Zaznamenejte a nahrát na YouTube. Instant Messaging.   Camfrog Video Chat   je software pro USB kamery, připojit se nebo si vytvořte vlastní zdarma webcam chat. Soukromá Free Video & Audio vyzývá volání a vidět své kamarády soukromě nebo potkat někoho nového v našem adresáři uživatele. Video chat 1-na-1 a spojit video chat. Žádné webkamery je nutné vidět lidi. Camfrog funguje za všech firewally, routery a bezdrátové sítě. Je snadné najít nové lidi na video chat s naším uživatelského adresáře.
       
  ManyCam   je software pro USB kamery, přidat zábavné speciální efekty k vaší webové kamery. ManyCam Studio Pro změní ManyCam do Pro video přepínač s přechody a více! Nová karta Audio umožňuje vysílat Pro zvuk a přidejte úžasné zvukové efekty. HD Video Support a vysílání Nahrávání video a audio na vašem pevném disku. Snímků za sekundu zvyšuje výkon. Obraz v obraze je nyní měnit velikost spolu s možností přidání 4 zdrojů. Úžasné nové video a zvukové efekty!   MyWebcam Vysílající je software pro USB kamery, MyWebcam je služba, která vám umožní prohlížet webové kamery kdekoli na světě prostřednictvím i na internetu a ve vašem mobilním telefonu.
       
  MojeFoto je software pro USB kamery, pořizovat snímky, nahrávat video z vaší webové kamery a spravovat je! Snímek ve formátech JPEG / BMP. Záznam videa do formátu AVI MJPEG/MP3.   Tango Tango pro PC Call své přátele, kteří mají Tango na jejich telefony, tablety, počítače a zdarma!
       
  Eyeball Chat hlasu a video chat žít s rodinou a přáteli, včetně multi-stranické konference. Buďte v kontaktu s přáteli a rodinou s využitím bohaté přítomnosti a instant messaging Chat s AIM, Google Talk, MSN a Yahoo! kamarádi, skupina nebo osobní videokonference.   Yawcam   je software pro USB kamery, publikování snímků pořízených s vaší webové kamery na internetu. Video streaming, fotografie momentky, vestavěný webserver, detekce pohybu, FTP-upload.
       
  WebCamImageSave je software pro USB kamery, jednoduchý WebCam digitalizaci nástroj, který vám umožní snadno zachytit statický obraz z fotoaparátu každé počet sekund, které si vyberete, a uložit jej do souboru s obrázkem (. jpg,. png,. bmp) na vašem disk.   SplitCam je software pro USB webcam kamera software nabízí skvělé webové kamery účinky na které mají více pozitivních emocí při videohovory se svými přáteli! Navíc SplitCam je nejjednodušší způsob, jak rozdělit váš webcam video stream.