Software zdarma

  
     
 

    Software pro foto míchání zdarma

       
       
       
       
  Image Inc je software pro foto míchání zdarma Vytváření obrazových kompozic pomocí vrstev a masek. Blend více fotografií dohromady, vytvořit zajímavé textury překryvy, nebo přidat okrajové a rám efekty na vaše obrázky.   Morpheus Foto Mixer je software pro foto míchání zdarma kompoziční software, který se mísí se tváří a částí těla mezi dvěma fotografiemi. Umístěte hlavu jednoho člověka na někoho (nebo něco) jiného orgánu nebo kombinovat nejlegračnější funkce dvou lidí k vytvoření hypotetické třetí osobě.
       
  Tvar Collage je software pro foto míchání zdarma vytvořit obrázkové koláže za méně než jednu minutu se jen pár kliknutí myší. Fotografie jsou automaticky a inteligentně umístěny pomocí velmi rychlé patentované metody. Použití fotografií na počítači nebo z webu, aby koláže. Udělat koláže v jakékoliv představitelné tvaru nebo formě.   ScrapbookFlair je software pro fotografie míchání volný podíl vaše alba s rodinou a přáteli. Udělat krásné výstřižků stránky z vašich digitálních fotografií během několika minut. Volný přístup do pohádkového prostředí, zdobení a designu šablony.
       
  EM Free Photo Collage   je software pro fotografii míchání volné zábavě a velmi snadný-k-používat nástroj, aby se působivé fotografické koláže a digitální alba s fotografiemi. si můžete vybrat svou oblíbenou fotografii jako pozadí, uspořádat více fotografií na papír, pak platí operací s nimi, jako je otáčení, změna velikosti, přidání rámečku, změna polohy, a měnící se šablonou pořadí, a jejich sloučení do obrazu s šablon masky. Také si můžete vybrat koláž šablony, drag-and-drop fotografií vytvořit nezapomenutelné dary a dárky na památku.   webGobbler je software pro foto míchání, který vám umožní vytvářet fotografické snímky mozaiky z vašeho počítače. Fotografie mozaika obraz se skládá z malých fotek, které jsou montovány dohromady takovým způsobem, že z dálky, se prolínají vytvořit vzhled nového obrázku.
       
  Fusion umožňuje sloučení několika snímků stejné scény v jednom.   Foto-Mosaik vám pomůže vytvořit mozaikové obrázky, které jsou složeny z mnoha malých obrázků (dlažba), z vašich vlastních fotografií.

 

       
  Foto rámečky a efekty Zdarma je software pro fotografické efekty zdarma, digitální nástroj, fotografií, který umožňuje přidávat rámečky, okraje a filtrovat efekty na vaše digitální fotografie.   Funny Photo Maker   je software pro fotografické míchání účinky pomáhá upravovat fotografie s 150 + nádherné fotorámečky, obličeje zábava a umělecké efekty, export fotografií ve obrazového souboru a GIF animace, a snadno změní své fotografie do uměleckého a zajímavé mistrovské dílo! Rich fotorámečky: billboardy, akce, celebraties, hry, atd. Face Zábava účinky: populární hvězdy, zvířata, filmové scény, atd. Gorgeous uměleckých 3D efekty pro úpravu fotografií, plné nastavení přizpůsobení; Funny výrazy.
       
  Fotografie! Editor je software pro fotografické míchání efektů, můžete odstranit efekt červených očí okamžitě, zlepšit barvu obrazu, aby vtipné karikatury, přidejte úžasné světelné efekty, narovnat, převzorkování a plodin obrázky. Nástroj odrušení je jedním z nejlepších na světě, jak účinně odstranit jas a barevný šum z digitálních snímků zhotovených za špatných světelných podmínek. Budete také ocení nástroj make-up, který nabízí kompletní sadu retušovacích filtrů, aby se co nejlépe o vaše portrétní fotografie.   PhotoScape Portable je software pro fotografické efekty, zábavné a snadné software pro úpravu fotografií, která vám umožňuje opravit a vylepšovat fotografie. speciální efekty v ceně.
       
  PhotoFiltre Portable je software pro fotografické efekty úplný obraz retušování program. inkoust nebo mozaikové účinky Je také vybaven   PhotoFiltre   je software pro fotografické efekty kompletní obrázek retušování programu, editor obrázků a optimalizace, pointillism, puzzle efekt, více než 100 filtrů.
       
  PhotoShine je software pro fotografické efekty, které vám umožní aplikovat vtipné, hezké a poutavé efekty na vaše oblíbené fotografie. dává vám snadný způsob, jak fotokoláž tím, že přidá své fotografie do různých krásných šablon   Pixlr-o-matic je krásný, Instagram podobné aplikace, které vám pomohou, aby vaše fotografie do něčeho zvláštního. Proměňte své fotografie v pohodě hledá vintage a retro snímků! Díky této zábavné a jednoduché temné komoře můžete použít filtry, osvětlení a hranice stejně snadné jako jeden, dva, tři.
       
  FotoSketcher   převést své digitální fotografie do skici, malby nebo kresby. Více než 20 různých stylů jsou k dispozici od kresby tužkou na akvarelové a olejové obrazy, pero a inkoust kresby a karikatury.   Photo to Sketch   převést fotografie do skici vynikající a barva barva vody.
       
  Karikaturista    Tento kompaktní a grafický software Easy-to-použití umožňuje i počítačový nováček vytvořit vtipné karikatury nebo realistické obrázky, které uplatňují kreativní odchylné účinky během několika minut.   Easy Photo Effects   je software pro fotografické efekty pravděpodobně nejvíce snadno použitelný foto editor, budete někdy najít. Pouhým kliknutím na tlačítko můžete převést obrázky do černobílých uměleckých děl, dát jim vintage sépiový vzhled nebo použít cool film účinek.
       
  Control Face je software pro fotografické efekty plug-in je přesný nástroj pro výrazem obličeje syntézy, pro výrobu karikatury z fotografií, a pro tvorbu animovaných portrétů.   Face hladší je software pro fotografické efekty speciální software pro úpravu fotografií. Někdy je kůže obličeje na fotce nevypadá dobře. Face hladší vyhlazuje pokožku obličeje ve snadno a rychle způsobem a dělá fotografie krásnější.