Software zdarma

  
     
 

    Software pro foto slideshow zdarma

       
       
       
       
  XnView je software pro foto slideshow zdarma spravovat multimediální soubory a všechny možné formáty obrázků Prezentace s efekty   IrfanView je software pro foto slideshow rychlý a flexibilní prohlížeč obrázků a editor prezentaci (slideshow uložit jako EXE / SCR nebo vypálit na CD).
       
  FastStone Image Viewer je software pro foto zdarma slideshow prohlížeč fotografií. Mezi další vlastnosti patří kvalitní lupu a hudební slideshow s 150 + přechodových efektů, stejně jako přechody bezztrátový JPEG, pokles stínové efekty, obraz anotace, podporu skeneru, histogram a mnoho dalšího.   Photomania DX Zdarma je software pro foto slideshow, prohlížení fotografií, katalogizaci a úpravy - zdarma!
       
  Pictomio je software pro 3D fotografie slideshow Spectacular prohlížeč fotografií.   Představte si, Picture Viewer je software pro foto slideshow zdarma, rychlý, lehký foto prohlížeč a editor prezentaci.
       
  PhotoMeister je software pro prezentaci fotografií řídit, publikovat a upravovat fotografie pomocí vašeho digitálního fotoaparátu do webových stránek, prezentací, e-mail, fotografie.   Microsoft Photo Story vytvářet prezentace pomocí digitální fotografie. S jedním kliknutím můžete dotknout, plodina, nebo otáčet obrázky. Přidat ohromující speciální efekty.
       
  Flash Slideshow Maker je software pro foto slideshow vytvořit animované foto slide show s SWF soubory. Sestavte si Flash Gallery Převod sbírky digitálních fotografií na profesionální prezentace galerií se šablonami. Hudba Flash Slideshow Build nádherné XML prezentace fotografií a vyprávět své příběhy s pozadím zvuku.   Bolid Slideshow Creator je software pro vytváření foto slideshow videa slide show s hudbou. Výstup do AVI, WMV nebo formátů MKV v rozlišení až FullHD. Udělat impozantní produktu prezentaci pro své obchodní partnery.
       
  Free Foto Flash Maker je software pro foto slideshow vytvořit flash prezentací s fotografiemi a hudbou, vypálit auto-run flash fotoalbum na dárek CD / DVD, vložit do webových stránek.