Software zdarma

  
     
 

    Software pro fotoalbum zdarma

       
       
       
       
  Picasa   je software pro fotoalbum zdarma spravovat, upravovat a předvádět své fotografie v ještě pohodlnější způsob, jak v režimu offline a online - díky synchronizaci nástroj Picasa Web Album.   Hofmann Digitální Album   je software pro fotoalbum osvobodit vytvářet digitální fotoalba a objednat tištěné kopie on-line
       
  JAlbum   je software pro fotoalbum zdarma generátoru s indexovými stránkami a prezentací.   Photo Album Creator    je software pro fotoalbum zdarma s FG Photo Album Creator můžete snadno vytvořit fotoalba. Fotoalbum je uložen jako spustitelný soubor (. Exe), takže to nebude potřebovat žádné diváky ke spuštění. S jednoduchými kliknutími myší můžete přidávat fotografie, přidávání komentářů k fotkách, přidat album přivítání a konec textu, přidejte hudební soubor, který se přehraje, když začnete album.
       
  DigiBookShelf   je software pro fotoalbum, který vám pomůže vytvořit digitální fotoalbum pomocí digitálních fotografií, obrázků a videí! - Můžete poslat vaše digitální fotoalbum snadno ke svým přátelům prostřednictvím e-mailu! - Je možné sdílet své digitální fotoalba s přáteli po celém světě!   FxFoto   je software pro fotoalbum, jediného nástroje organizovat, archivovat, upravovat, zvýšit, a rozvržení koláže a prezentací s fotografiemi.
       
  AAA Web Album   je software pro fotoalbum zdarma, nyní můžete vytvářet skvěle vypadající web fotoalba z vašich digitálních fotografií a nahrát je na vaše vlastní internetové stránky s SWGSoft je freeware webové fotoalbum - silný a jednoduchý nástroj, aby se vaše vlastní stylové webová alba!   Arclab Thumb Studio Thumb Studio je snadno ovladatelný galerii obrazu, miniatury, prezentace a webové aplikace pro tvorbu fotoalb pro každého. Jeho také konverzi obrazu, který vám umožní vytvořit 3 různé velikosti obrázků najednou, převést do jiného formátu.
       
  PhotoMeister   je software pro fotoalbum zdarma řídit, publikovat a upravovat fotografie s digitálním fotoaparátem, prezentací, e-mail, fotoknihy. Import fotografií z většiny digitálních fotoaparátů přímo do vašeho PC Sort, zařídit, filtr a oříznout fotografie a dokonce i odstranění efektu červených očí. Převod fotografie do webových stránek, e-mailů nebo spořiče obrazovky. Vytvoření fotoalba vytisknout nebo exportovat jako soubory PDF. Vytvořte VCD pro DVD přehrávač ukázat své fotografie na televizoru.   Desktop Author Desktop Autor je ebook elektronické publikování software, který umožňuje rychle, snadno a profesionálně vytvořit a / nebo prodávají stránku otáčení elektronických publikací, jako jsou knihy, eCatalogs, eBrochures, ePresentations, fotoalba a mnoho dalšího. Vytvořte dnl knihy pro Windows, Mac a Android. prezentace, informační bulletiny, fotoalba nebo marketing, e-knih, digitálních fotoalb.