Software zdarma

  
     
 

    Software pro fotografické efekty volných

       
       
       
       
  Foto rámečky a efekty Zdarma je software pro fotografické efekty zdarma, digitální nástroj, fotografií, který umožňuje přidávat rámečky, okraje a filtrovat efekty na vaše digitální fotografie.   Funny Photo Maker   je software pro fotografické efekty pomáhá upravovat fotografie s 150 + nádherné fotorámečky, obličeje zábava a umělecké efekty, export fotografií ve obrazového souboru a GIF animace, a snadno změní své fotografie do uměleckého a zajímavé mistrovské dílo! Rich fotorámečky: billboardy, akce, celebraties, hry, atd. Face Zábava účinky: populární hvězdy, zvířata, filmové scény, atd. Gorgeous uměleckých 3D efekty pro úpravu fotografií, plné nastavení přizpůsobení; Funny výrazy.
       
  Fotografie! Editor je software pro fotografické efekty, můžete odstranit efekt červených očí okamžitě, zlepšit barvu obrazu, aby vtipné karikatury, přidejte úžasné světelné efekty, narovnat, převzorkování a obrazy plodin. Nástroj odrušení je jedním z nejlepších na světě, jak účinně odstranit jas a barevný šum z digitálních snímků zhotovených za špatných světelných podmínek. Budete také ocení nástroj make-up, který nabízí kompletní sadu retušovacích filtrů, aby se co nejlépe o vaše portrétní fotografie.   PhotoScape Portable je software pro fotografické efekty, zábavné a snadné software pro úpravu fotografií, která vám umožňuje opravit a vylepšovat fotografie. speciální efekty v ceně.
       
  PhotoFiltre Portable je software pro fotografické efekty úplný obraz retušování program. inkoust nebo mozaikové účinky Je také vybaven   PhotoFiltre   je software pro fotografické efekty kompletní obrázek retušování programu, editor obrázků a optimalizace, pointillism, puzzle efekt, více než 100 filtrů.
       
  PhotoShine je software pro fotografické efekty, které vám umožní aplikovat vtipné, hezké a poutavé efekty na vaše oblíbené fotografie. dává vám snadný způsob, jak fotokoláž tím, že přidá své fotografie do různých krásných šablon   Pixlr-o-matic je krásný, Instagram podobné aplikace, které vám pomohou, aby vaše fotografie do něčeho zvláštního. Proměňte své fotografie v pohodě hledá vintage a retro snímků! Díky této zábavné a jednoduché temné komoře můžete použít filtry, osvětlení a hranice stejně snadné jako jeden, dva, tři.
       
  FotoSketcher   převést své digitální fotografie do skici, malby nebo kresby. Více než 20 různých stylů jsou k dispozici od kresby tužkou na akvarelové a olejové obrazy, pero a inkoust kresby a karikatury.   Photo to Sketch   nástroj pro převod fotografie do skici vynikající a barvy barva vody.
       
  Karikaturista    Tento kompaktní a grafický software Easy-to-použití umožňuje i počítačový nováček vytvořit vtipné karikatury nebo realistické obrázky, které uplatňují kreativní odchylné účinky během několika minut.   Easy Photo Effects   je software pro fotografické efekty pravděpodobně nejvíce snadno použitelný foto editor, budete někdy najít. Pouhým kliknutím na tlačítko můžete převést obrázky do černobílých uměleckých děl, dát jim vintage sépiový vzhled nebo použít cool film účinek.
       
  Control Face je software pro fotografické efekty plug-in je přesný nástroj pro výrazem obličeje syntézy, pro výrobu karikatury z fotografií, a pro tvorbu animovaných portrétů.   Face hladší je software pro fotografické efekty speciální software pro úpravu fotografií. Někdy je kůže obličeje na fotce nevypadá dobře. Face hladší vyhlazuje pokožku obličeje ve snadno a rychle způsobem a dělá fotografie krásnější.