Software zdarma

  
     
 

    Software pro fotografické koláže zdarma

       
       
       
       
  Tvar Collage je software pro fotografické koláže osvobodit vytvářet obrazové koláže za méně než jednu minutu se jen pár kliknutí myší. Fotografie jsou automaticky a inteligentně umístěny pomocí velmi rychlé patentované metody. Použití fotografií na počítači nebo z webu, aby koláže. Udělat koláže v jakékoliv představitelné tvaru nebo formě.   ScrapbookFlair je software pro fotografické koláže zdarma Podělte se o své zápisníků s rodinou a přáteli. Udělat krásné výstřižků stránky z vašich digitálních fotografií během několika minut. Volný přístup do pohádkového prostředí, zdobení a designu šablony.
       
  EM Free Photo Collage   je software pro foto koláž volné zábavy a velmi snadno použitelný nástroj, aby se působivé fotografické koláže a digitální alba s fotografiemi. si můžete vybrat svou oblíbenou fotografii jako pozadí, uspořádat více fotografií na papír, pak platí operací s nimi, jako je otáčení, změna velikosti, přidání rámečku, změna polohy, a měnící se šablonou pořadí, a jejich sloučení do obrazu s šablon masky. Také si můžete vybrat koláž šablony, drag-and-drop fotografií vytvořit nezapomenutelné dary a dárky na památku.   webGobbler je software pro fotografické koláže, které vám umožní vytvářet fotografické snímky mozaiky z vašeho počítače. Fotografie mozaika obraz se skládá z malých fotek, které jsou montovány dohromady takovým způsobem, že z dálky, se prolínají vytvořit vzhled nového obrázku.
       
  Image Inc Vytváření obrazových kompozic pomocí vrstev a masek. Blend více fotografií dohromady, vytvořit zajímavé textury překryvy, nebo přidat okrajové a rám efekty na vaše obrázky.   Foto-Mosaik vám pomůže vytvořit mozaikové obrázky, které jsou složeny z mnoha malých obrázků (dlažba), z vašich vlastních fotografií.

 

       
  Fusion umožňuje sloučení několika snímků stejné scény v jednom.   Morpheus Foto Mixer je kompoziční software, který se mísí se tváří a částí těla mezi dvěma fotografiemi.