Software zdarma

  
     
 

     Software pro malware zdarma

       
       
       
       
  avast! je software pro malware zdarma b zámků virů a spywaru, Umožňuje pomoc z pouťového kejklíře přátel zabezpečuje nakupování a bankovnictví, Umožňuje surfovat na webu prakticky, běží rizikové programy prakticky, bloky útoky hackerů, zabezpečuje osobní údaje Chrání vaši identitu, Zastávky obtěžující spam, bloky phishing podvody.   Avira AntiVir Personal je software pro malware, zdarma eliminuje mnoho forem malwaru, včetně červů, rootkitů a nákladných dialery.
       
  AVG Anti-Virus Free Edition je software pro malware volné d etects a zastaví viry, hrozeb a malware.   Malwarebytes Anti-Malware  je software pro malware zdarma aktivně chránit proti všem formám malware.
       
  SpyBot Search & Destroy je software pro malware zdarma. Vidíte nové panely nástrojů ve vašem prohlížeči, že jste záměrně nainstalované? Má váš prohlížeč pád nevysvětlitelně? Má vaše domovská stránka byla "unesen" (nebo změněny bez vašeho vědomí)?   Ad-Aware Free Internet Security je software pro malware bezplatnou obhajobu proti malware a kybernetických hrozeb.
       
  Norman Malware Cleaner je software pro malware zdarma scan a čistit váš počítač před viry, trojské koně a jiné typy malwaru.

Jaké jsou nejčastější příznaky v infikovaném počítači?

Mrazící nebo náhlé restartuje - Váš počítač chová nečekaně během běžného používání. Neobvyklé aktualizace podle vás na Facebooku nebo Twitteru - Zvlášť poté, co jste klikli na odkaz, který vypadal, že není k práci či nainstalované nové aplikace. E-maily můžete neposlal - Vaši přátelé řekne vám, že jste obdrželi e-maily, neposlal

  Comodo BOClean Anti-Malware je software pro malware zdarma odstraňuje spyware, keyloggery, rootkity. Adware, únosci. zdarma odstraňuje špatné záznamy v registru. Monitory s podezřelou aktivitou. Žádný restart po odstranění malwaru.