Software zdarma

  
     
 

    Software pro online rádia zdarma

       
       
       
       
  Screamer Radio je svobodný software pro online rádia zdarma zdarma přehrávač pro poslech rádia na internetu. Stáhněte si a snadno poslouchat některý z více než 4000 regionálních a internetových rozhlasových stanic i dnes.   Nexus Radio   je svobodný software pro online rádia zdarma vyhledávání a poslouchat více než 15 milionů skladeb přímo do vašeho PC, nebo poslouchat a nahrávat více než 11.000 + rozhlasových stanic zdarma! Můžete přehrávat skladby přímo do Nexus Radio, nebo přenášet skladby do přehrávače iPod / iPhone nebo jakékoliv jiné multimediální zařízení bez námahy.
       
  Spotify  je nový způsob, jak poslouchat hudbu Podívejte se na příběh o Spotify Miliony skladeb, kdykoli budete chtít. Jen ji vyhledejte v Spotify, a pak ji hrát. Jen si pomoci, co chcete, kdykoliv budete chtít. A protože hudba hraje živá, není třeba čekat na stažení a bez velké díru na pevném disku.   RadioSure je svobodný software pro on-line rádia uvolnit více než 17.000 stanic v balíčku. Podporuje většinu formátů internetové rádio - MP3, WMA, Ogg Vorbis, AAC + a tak dále. Rychlé a spolehlivé vyhledávání vašich oblíbených rozhlasových stanic. Hladké přepínání mezi stanicemi, včetně prolnutí efektu. Záznam, co posloucháte a balení do samostatných hudebních souborů. Současné nahrávání více stanic.
       
  phonostar-Player je bezplatný software pro on-line rádia zdarma online rádio přehrávač a rekordér s více než 4000 stanic. rádiu záznamu nebo skladby přímo jako MP3 a poslouchat ji později znovu a znovu.   Last.fm Scrobbler hudební doporučení založené na tom, co máte rádi s malým nádechem něčeho jiného. Koncerty Nikdy ujít další koncert. Na vašem vkusu základě Last.fm doporučuje akcí a festivalů. Rádio Poslech nekonečné individuálních rozhlasových stanic založených na umělce, značku - nebo dokonce chuť přítele! Lidé Připojte se s "hudebními sousedy" - lidé, kteří mají rádi stejnou hudbu jako vy.
       
  Free Music Zilla první nástroj specializovaný pro sociální stahování hudby, umožňuje stáhnout zdarma mp3/music/song z imeem, last.fm, Pandora, MySpace a téměř všechny sociální hudební služby. Free Music Zilla - umožňuje získat hudbu zdarma z obrovské hudební knihovny v sociální hudební služby. Je to snadno ovladatelný, a opravdu slyšet a-get nástroj, ze kterého můžete získat neomezené hoře mp3/music/songs.   Readon TV Movie Radio Player je bezplatný software pro on-line rádia zdarma Dívat se na televizi na internetu zdarma a poslouchat tisíce TV, LIVE sport, filmy a rozhlasové kanály na celém světě svobodného softwaru ke stažení.