Software zdarma

  
     
 

     Software pro počítače opravy zdarma

       
       
       
       
  CCleaner je software pro počítače opravu zdarma pro čištění PC Windows. Chrání vaše soukromí on-line a dělá váš počítač rychlejší a bezpečnější. Registry Cleaner odstranit nepoužívané a staré položky registru.   Advanced SystemCare je software pro počítače opravu zdarma ochranu, opravy, čistý, a optimalizovat váš PC. Je Ladí systému Windows uvolněním vestavěný výkon vašeho systému. Dramaticky zlepšuje jak systém a výkon Internet až o 400 mm. S jedním kliknutím, to skenuje a opravy deset problémů s počítačem a chrání váš počítač před skrytými bezpečnostními hrozbami.
       
  Hiren Boot CD je software pro počítačové opravy, kolekce open-source obnovu dat, zálohování a anti-malware nástrojů sestavených do bootovací CD. Určeno pro uživatele Windows, software je skvělý nástroj pro obnovení od zkorumpované OS zařízení a souvisejících druhů poruch.

Obsažena na CD jsou oblíbené nástroje, jako je Avira Antivir Personal, Spybot - Search and Destroy, a dokonce i RootkitRevealer. Můžete také použít CD přerozdělit disky, načtení poškozená data nebo obnovit smazané soubory.

   
       
  Recuva je software pro počítač opravy zdarma obnovuje smazané soubory z vašeho počítače se systémem Windows, koše, digitální kartu fotoaparátu nebo MP3 přehrávače.   Unlocker Unlock soubory Windows vám nedovolí odstranit.
       
  Glary Utilities  je software pro počítač opravit zdarma opravit, zrychlení, údržbu a ochranu vašeho PC.   PC Wizard   informační systém program pro detekci hardwaru, ale i některé další analýzy.
       
  Revo Uninstaller   vám pomáhá software odinstalovat a odstranit nechtěné programy nainstalované na vašem počítači snadno! Dokonce i když máte problémy s odinstalací a nelze odinstalovat z "Windows Přidat nebo odebrat programy" ovládacího panelu applet.   RegSeeke   je software pro počítače opravu zdarma spravovat a vyčistit registr systému Windows
       
  Nástroj Format HDD Low Level   Je možné vymazat a Low-Level Formátování SATA, IDE, SAS, SCSI nebo SSD pevný disk.   EaseUS CleanGenius pro Windows  je software pro počítač opravit volného optimalizaci systému Windows, aby urychlila, vyčistit a opravit počítač PC.
       
  Defraggler   Defragmentace disku defragmentovat celý pevný disk nebo jednotlivé soubory   HDClone Vytvoření identické 1:1 kopie pevných disků a dalších médií. Kopie menší jednotky na ty větší pro migraci či zálohování kompletní zařízení, jakož i pro přenos dat záchranu.
       
  TestDisk je software pro počítače opravu zdarma obnovit ztracené diskové oddíly a / nebo aby non-Zavedení disky znovu zavádět.   Pevný disk ScanDisk Pro je software pro počítač opravy zdarma nálezů a opravuje chyby na pevném disku, včetně clusteru, fyzické a chyby umístění souborů