Software zdarma

  
     
 

    Software pro poslech hudby zdarma

       
       
       
       
  LMMS                                                    je software pro skládání a tvorbu hudby na počítači. mixování hudby software zdarma ke stažení programu.   Audacity                                                    zdarma software pro nahrávání a editaci hudby, digitální audio formátů včetně WAV, AIFF a MP3.
       
  WavePad                                           vytvářet a upravovat hlas, hudbu a další audio nahrávky. Když  editaci zvukových  souborů, které můžete vyjmout, kopírovat a vkládat části záznamu, který pak  přidat efekty  jako ozvěna, zesílení a redukce šumu. WavePad pracuje jako wav nebo mp3 editor  , ale také podporuje řadu dalších formátů včetně VOX, GSM, WMA, Real Audio, au, AIF, FLAC, OGG a další.   Power Sound Editor                             Vše, co potřebujete upravovat a míchat zvuky. Můžete použít Power Sound Editor Free nahrát svou vlastní hudbu, hlas nebo jiné zvukové soubory, upravovat, míchat s dalšími audio a hudební části, přidat efekty, jako je Reverb, Chorus, a Echo, a vypálit na CD, poštou je na World Wide Web nebo e-mailem.
       
  MAGIX Music Maker                             Výborný, ale komplexní nástroj, dělat hudbu.   Wavosaur                                      Wavosaur je bezplatný program pro editaci hudby a dělat hudbu, wav editor, zpracování a nahrávání zvuků, WAV a MP3 soubory.
       
  Anvil Studio
nahrávat a editovat MIDI vícestopé a digitální audio.
  Easy Music Composer Free
Automatická skladatel.
       
  Hammerhead Rytmus Station             snadné a zdarma software, který je podobný Roland TR-909   Kytara Guru                                        Naučte se hrát na kytaru hrát své oblíbené písničky. Přečtěte si na akustickou, elektrickou nebo basovou kytaru. Naučte se basové části s Bass Guru Sessions. Více než 2000 písní nyní k dispozici.
       
  REAPER                                            vytvářet a upravovat své vlastní písně a hudbu. Úprava více MIDI předměty nebo stopy společně v jednom editoru   AIMP                                             pokročilé multimediální přehrávač, který obsahuje audio převodník, zachytit, a editor tagů.
       
  Zulu DJ                                         software DJ, kompletní řešení pro mixování hudby pro amatérské i profesionální DJs. mixování hudby software zdarma ke stažení programu.   Ots Gramofony Volný                         program pro mixování v reálném čase pro milovníky hudby. mixování hudby software zdarma ke stažení programu.
       
  TrakAx                                          program pro tvorbu profesionální hudby a videa se mísí v jednoduchým způsobem. Vytvořte hudební mixy - řezané vzorky, přidat své vlastní vokály, mix jako DJ - Rytmu a automatické prolínání vám umožní míchat jako profík. Mixování hudby software zdarma ke stažení programu.   Free Audio Editor                            Kompletní editační program pro vytváření hudby, nahrávání, vinylových desek a kazet na CD.
       
  Virtual DJ                                                Music Mixer s beat hodiny. program, se všemi nástroji, které potřebujete: - MP3 databáze - Plně automatizovaný mix - Řízení Světla - Ovládací zařízení - Music Video & Karaoke. mixování hudby software zdarma ke stažení programu.   DarkWave Studio                                Virtual sound studio vytvořit svou vlastní hudbu. ES Arpeggiator - Pro snadné Hra komplikované arpeggia s MIDI klávesnice. ES ControlChange Mapper - mapa Control Change události z jednoho indexu Další. ES MIDI Input - hrát na nástroje z hudebního klávesnice. ES MIDI Output - sekvence MIDI syntezátory. ES Mixer - 8 Track Stereo Mixer s 2 Přídavné Tracks. ES DGenR8 - syntetizovat Drum Beats S Roland TR-909 Flavour. ES BassHead - Top Notch virtuální analogový syntezátor Subtractive. ES SpatialVerb - Realistické Reverb efekty s nejhladší Sound. ES Stomp - Syntetizovat To Classic Techno působivé buben. ES Vyhlazování - 32x digitální převzorkování filtru. ES QuadDelay - Pro Trippy Echo efekty.
       
  Kardiostimulátor Editor   Vytvořte hudební mixy a sdílet je na internetu   Mixxx                                                      je zdarma, open source DJ software, který vám poskytne vše, co potřebujete živě směsi. mixování hudby software zdarma ke stažení programu.
       
       
  Freemake Music Box hledání hudby píseň na internetu.   Songr  Stahování hudby zdarma, program, pomocí kterého můžete vyhledávat a stahovat hudební skladby snadno a zdarma.
       
  Lyrify  hudební vyhledávání texty pro Spotify hudby s Lyrify.   Spotify                                            
       
  Nexus Radio  Online rádia   Zdarma Hudba Zilla