Software zdarma

  
     
 

    Software pro přehrávání DVD zdarma

       
       
       
       
  VLC media player je software pro přehrávání DVD osvobodit nejlepší multi-formátový přehrávač médií video přehrávač pro Windows, který podporuje širokou škálu různých formátů, včetně AVI, ASF, WMV, AVS, FLV, MKV, a mnoho dalších.   KMPlayer je software pro přehrávání DVD zdarma vynikající bezplatné multi-formátový přehrávač médií - KMP + bude poskytovat funkce pro uživatele, aby mohli snadno organizovat a sledovat jejich videa, hudby, DVD atd. uložené ve svém počítači.
       
  BS.Player Zdarma   je software pro přehrávání DVD zdarma, nejlepší multimediální přehrávač (DivX, HD a AVC video, film, audio, DVD, YouTube) na světě.   GOM Player je software pro přehrávání DVD zdarma multimediální přehrávač s vestavěným-in kodeků XviD, DivX, FLV1, OGG, MP4, H263.
       
  UMPlayer je software pro přehrávání DVD zdarma multimediální přehrávač, který vyplní všechny vaše potřeby. S desítkami pokročilými funkcemi a vestavěnými kodeky to zvládne jakýkoli formát médií, a může přehrávat audio CD, DVD, (S) VCD, TV / Rádio karty   MPC-HC je velmi lehký multimediální přehrávač pro Windows. Přehrávač podporuje všechny běžné video a audio formátů souborů k dispozici pro přehrávání.
       
  FreeSmith Video Player je software pro přehrávání DVD zdarma přehrávat videa, hudbu, online videa a dokonce i chráněné DVD filmy. Podporuje širokou škálu formátů videa: 3G2, 3GP, 0223, AMV, ASF, AVI, AVS, DAT, DIVX, DV, DVR, DVR-MS, F4V, FLV, IVR, M1V, M2TS, M2V, M4V, MKV, MOV, MP4, MPE, MPEG, MPG, MPV, MTS, OGM, QT, RM, RMVB, SMV, SWF, TOD, TP, TS, VOB, VRO, WMV, WTV atd. Hudba, Video, DVD a Blu-ray .