Software zdarma

  
     
 

    Software pro streaming videa zdarma

       
       
       
       
  BroadCam Video Streaming Software je software pro streaming videa zdarma, Stream a Broadcast videa přes internet. Přidat živé nebo nahrané video na vaše webové stránky Compress a stream video na internetu Video streamy hrát ve všech populárních prohlížečích přenos z kamery nebo video vstup.   PeerStreamer je software pro streaming videa zdarma, je open source rámec P2P Streaming Media napsán v jazyce C, vyvinutý jako součást NAPA-VÍNA evropského výzkumného projektu. To zahrnuje streaming engine pro efektivní distribuci mediálních toků, zdrojové aplikace pro vytváření kanálů a hráč aplikací pro vizualizaci proudy.
       
  FreeCast je software pro streaming videa zdarma, Java aplikace, která umožňuje peer-to-peer streaming. To umožňuje stream vysílání na velký počet posluchačů z jednoduchého připojení DSL.   Stream ~ 2 ~ Stream je software pro streaming videa zdarma, další generace Streaming. Stream-2-Stream implementuje multicast +, streamování protokol nové generace. Multicast + je efektivnější a vyžaduje menší šířku pásma než přímé streamování (např. Shoutcast / icecast).
       
  P2P-Radio je software pro streaming videa zdarma, Peer-to-Peer Streaming. P2P-Radio je program, který můžete distribuovat audio a video streamy (MP3/Ogg Vorbis / NSV) přes internet způsobem, peer-to-peer. Je možné vytvořit si vlastní internetovou rozhlasovou stanici s P2P-Radio!

P2P-Radio je naprogramován v jazyce Java a běží na Windows, Mac OS X, Linux a mnoho dalších systémů.

 

  Trevbus je software pro streaming videa zdarma, jste vysílání nebo výrobce ve výrobě? Máte zprávu, kterou chcete slyšet? Je mainstreamová média vás dostat dolů?
       
  VideoTyrant  je software pro streaming videa zdarma, které lze streamovat video přes síť Bit-Torrent. Tento program nevyžaduje speciálně kódovaných torrenty nebo tak něco. To má GUI Azureus všechny s výkonem stream.   GoalBit je svobodný open source video streaming platforma schopná distribuce vysoce-šířka pásma živé video obsah pro všechny zachování jeho kvality. Co můžete dělat s Goalbit Media Player. Přehrávání a záznam GoalBit video streamů na webu. Živé vysílání se.