Software zdarma

  
     
 

    Software pro záznam plochu zdarma

       
       
       
       
  CamStudio je software pro záznam plochu zdarma, záznam všechny obrazovky a audio aktivity na vašem počítači a vytvořit standardních AVI video soubory a používat jeho vestavěný SWF Producer můžete zase ty Avis do štíhlé, střední šířky pásma příjemný Streaming Flash videa ( SWF).   Debut Video Capture je software pro nahrávání desktopového zdarma, záznam videa z webové kamery, záznamové zařízení nebo zaznamenávat video z obrazovky, záznam v podstatě cokoliv od zachytávání videa z webové kamery, obrazovky, nebo videa vstupní zařízení jako je například VHS rekordéru během několika minut stahování.
       
  Free Screen To Video je software pro záznam plochu, zaznamenávat svou činnost obrazovky počítače ve videu. Můžete nahrávat celou obrazovku nebo pouze některé oblasti na obrazovce. Video formáty FLV a SWF nevyžadují žádnou dodatečnou instalaci kodeků.   Photobie je software pro nahrávání plochy, editor obrázků s snímání obrazovky a moderní fotorámeček editační funkce.
       
      taksi je software pro nahrávání desktop, nahrávání videa / snímání obrazovky nástroj pro nahrávání 3D grafické aplikace (např. hry). Je možné zachytit téměř libovolné aplikace Windows pomocí DirectX, OpenGL, nebo GDI a vytvořit soubor AVI pomocí libovolného nainstalovaného VFW kodek nebo statických snímků ve formátu PNG.
       
  Greenshot je software pro nahrávání plochu zdarma, rychle vytvářet screenshoty z vybraného regionu, okno nebo celou obrazovku, můžete dokonce zachytit kompletní (rolování) webové stránky z aplikace Internet Explorer.   Screenshot Captor je software pro nahrávání desktopového zdarma, nástroj pro grabování, manipulaci, anotace a sdílení obrazovky.