Software zdarma

  
     
 

    Software pro záznam zvuku zdarma

       
       
       
       
  LMMS                                                   je software pro záznam zvuku volný program pro skládání a tvorbu hudby na vašem PC. mixování hudby software zdarma ke stažení programu.   Audacity                                                       je svobodný software pro audio nahrávání a editaci hudby, digitální audio formátů včetně WAV, AIFF a MP3.
       
  WavePad                                              je software pro záznam zvuku bez ma ake a úpravy hlasu, hudby a jiných zvukových záznamů. Když  editaci zvukových  souborů, které můžete vyjmout, kopírovat a vkládat části záznamu, který pak  přidat efekty  jako ozvěna, zesílení a redukce šumu. WavePad pracuje jako wav nebo mp3 editor  , ale také podporuje řadu dalších formátů včetně VOX, GSM, WMA, Real Audio, au, AIF, FLAC, OGG a další.   Power Sound Editor                                 je software pro záznam zvuku volného upravovat a míchat zvuky. Můžete použít Power Sound Editor Free nahrát svou vlastní hudbu, hlas nebo jiné zvukové soubory, upravovat, míchat s dalšími audio a hudební části, přidat efekty, jako je Reverb, Chorus, a Echo, a vypálit na CD, poštou je na World Wide Web nebo e-mailem.
       
  MAGIX Music Maker                                     je software pro záznam zvuku bez Výborný, ale komplexní nástroj, dělat hudbu.   Wavosaur                                      Wavosaur je bezplatný program pro editaci hudby a dělat hudbu, wav editor, zpracování a nahrávání zvuků, WAV a MP3 soubory.
       
  Anvil Studio
je software pro záznam zvuku bez f nahrávání rom MIDI skladby a až po editaci, mixování a mastering, to nahrávací software má všechny nástroje, které potřebujete pro svou práci.
  Easy Music Composer Free
Automatická skladatel.
       
  Hammerhead Rytmus Station             snadné a zdarma software, který je podobný Roland TR-909   Kytara Guru                                        Naučte se hrát na kytaru hrát své oblíbené písničky. Přečtěte si na akustickou, elektrickou nebo basovou kytaru. Naučte se basové části s Bass Guru Sessions. Více než 2000 písní nyní k dispozici.
       
  REAPER                                            vytvářet a upravovat své vlastní písně a hudbu. Úprava více MIDI předměty nebo stopy společně v jednom editoru   AIMP                                             pokročilé multimediální přehrávač, který obsahuje audio převodník, zachytit, a editor tagů.
       
  Zulu DJ                                         software DJ, kompletní řešení pro mixování hudby pro amatérské i profesionální DJs.   Ots Gramofony Volný                        program pro mixování v reálném čase pro milovníky hudby.
       
  TrakAx                                                  je software pro záznam zvuku zdarma program pro tvorbu profesionální hudby a videa směsi v jednoduchým způsobem. Vytvořte hudební mixy - řezané vzorky, přidat své vlastní vokály, mix jako DJ - Rytmu a automatické prolínání vám umožní míchat jako profík.   Free Audio Editor                                    je software pro záznam zvuku bez c omplete editační program pro vytváření hudby, nahrávání, vinylových desek a kazet na CD.
       
  Virtual DJ                                                Music Mixer s beat hodiny. program, se všemi nástroji, které potřebujete: - MP3 databáze - Plně automatizovaný mix - kontrolní světla - Ovládací zařízení - Music Video & Karaoke.   DarkWave Studio                                Virtual sound studio vytvořit svou vlastní hudbu. ES Arpeggiator - Pro snadné Hra komplikované arpeggia s MIDI klávesnice. ES ControlChange Mapper - mapa Control Change události z jednoho indexu Další. ES MIDI Input - hrát na nástroje z hudebního klávesnice. ES MIDI Output - sekvence MIDI syntezátory. ES Mixer - 8 Track Stereo Mixer s 2 Přídavné Tracks. ES DGenR8 - syntetizovat Drum Beats S Roland TR-909 Flavour. ES BassHead - Top Notch virtuální analogový syntezátor Subtractive. ES SpatialVerb - Realistické Reverb efekty s nejhladší Sound. ES Stomp - Syntetizovat To Classic Techno působivé buben. ES Vyhlazování - 32x digitální převzorkování filtru. ES QuadDelay - Pro Trippy Echo efekty.
       
  Kardiostimulátor Editor Vytvořte hudební mixy a sdílet je na internetu   Mixxx                                                      je zdarma, open source DJ software, který vám poskytne vše, co potřebujete živě směsi.
       
       
  Cool Record Edit Pro  je software pro záznam zvuku bez m AKE vysoce kvalitních audio nahrávek z libovolného externího zdroje. Cool Record Edit Pro můžete nahrát jakýkoliv zvuk procházející každém řádku vaší zvukové karty. Například, můžete nahrávat zvuk je přehráván pomocí externího programu (včetně přehrávání internetových vysílání a Internet telefonie konverzace), zvuk z mikrofonu, externí LP, kazeta, CD / DVD přehrávač, AM / FM / Satellite Radio , atd.   Audio Recorder zdarma , je zvukový záznam software, který má schopnost zachytit nějaký zvuk, jako audio hrál přehrávač médií, internetové rozhlasové vysílání, kazety a tak dále. Nahrávky jsou ukládány ve formátu MP3/WMA/WAV/OGG, který je vhodný pro vaši hudební přehrávač, který si můžete vychutnat, kdykoliv budete chtít. Freeware rovněž podporuje plánované nahrávání a nikdy nezmeškáte váš oblíbený rozhlasový pořad web.
       
      MP3myMP3 je software pro záznam zvuku volného r ecord jakýkoli zvuk v počítači dělá, včetně internetových streamů. Nahrávání z jakýchkoli DirectSound kompatibilní nahrávky zvukové karty se uloží do. WAV nebo MP3 formátu. V reálném čase.