Software zdarma

  
     
 

     Softwarové programy pro děti zdarma

       
       
       
       
  Tux Paint Tux Paint je zdarma, cena-vyhrávat kreslící program pro děti ve věku 3 až 12 (např. předškolní a K-6). Tux Paint je používán ve školách po celém světě jako počítačové gramotnosti výkresu činnosti. Kombinuje rozhraní snadný-k-použití, zábavné zvukové efekty, a povzbudivě kreslený maskot, který provází děti jako oni používají program.   LEGO Digital Designer S LEGO Digital Designer režimu MINSTORMS máte přístup ke stovkám virtuální LEGO MINDSTORMS a Technic prvků. Můžete navrhnout další model, robota od nuly, nebo dokument o své tvorbě a podíl na NXT Log!
       
  Ray se písmena a čísla zdarma , zdarma, zábava používat vzdělávací software pro děti ve věku 3-6 let. Skvělý způsob, jak učit abecedu, čísla, počítání, psaní jednoduchých, klávesnice, dovednosti a mnohem více. Jednoduché, zábavné, vzdělávací hry, které vaše dítě bude chtít hrát znovu a znovu. S výběrem pravopisu USA nebo Velké Británii ..   Paměťové hry 5 volné paměti hra pro děti: Dlaždice skrýt 16 stejných obrázků, vše smíchané. Vaším úkolem je najít všechny stejné obrázky.
       
  Evropská Geografie Tutor Naučit se země Evropy a Afriky a států USA, je velmi snadné díky této trojice osvědčených vzdělávacích programů.   Childsplay Childsplay je zábavná a ušetřete způsob, jak nechat malé děti používat počítač a zároveň učit trochu matematiky, písmena alphabeth, pravopisu, oko-ruka koordinaci atd.
       
  Tux Typing   Ujistěte se učí psát pro děti zábavu!   Simple Paint Kreslení jednoduchý program pro děti. jeho malý obraz Program je zaměřen na výuku malé děti zacházet s myší a bavte se s barvami a tvary.
       
  Cars 2 Color barva znaky z Cars 2. Můžete barva karikatury Auta výběrem některého barvy se vám líbí.   Kreslení pro děti je zdarma kreslící program pro děti s mnoha pěknými možnostmi.
       
  Připojené děti Omalovánky zdarma tisk a barevné omalovánky. Obrázky pro mladé předškolní umělec, stejně jako starší umělce. Stačí kliknout na obrázek, aby to velké a obarvit to s vaším oblíbeným softwarem nebo ručně.   Kea Coloring Book Kea Coloring Book je zábavné a vzdělávací omalovánky pro děti všech věkových kategorií!